Sed-Hut

O FIRMIE

Szanowni Państwo,

Tradycje naszej Spółki sięgają 1950 r., kiedy to powstał oddział ochrony budowy huty w Krakowie. W latach 90-tych w okresie przemian ustrojowych i  gospodarczych Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S.A. rozpoczęło działalność jako samodzielny podmiot prawa handlowego – wyodrębniony z Huty im. T. Sendzimira. W roku 2004 spółka weszła w skład Grupy Kapitałowej „KARABELA”. Od tego czasu rozpoczął się sukcesywny rozwój firmy. W 2011 r. Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S.A. uzyskało status Zakładu Pracy Chronionej, co stworzyło lepsze możliwości rozwoju. Ciągłe poszerzanie obszarów świadczenia usług przyczyniło się do wzrostu zatrudnienia – obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest ponad 800 osób. Zatrudnieni przez nas pracownicy ochrony pełnią służbę w umundurowaniu oraz są wyposażeni w profesjonalne środki wspomagające ochronę. Zadania wykonywane są przez naszych pracowników z należytą starannością oraz profesjonalizmem.

Dewizą Przedsiębiorstwa Usługowego SED-HUT S.A. jest oferowanie usług dostosowanych do potrzeb klienta, o wysokim standardzie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Kadra menadżerska posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w ochronie największych podmiotów, co daje możliwość sprostania najbardziej wymagającym wyzwaniom.

W zakresie świadczonych usług ściśle współpracujemy z P.W. KARABELA Sp. z o.o. oraz HUT-PUS S.A. – spółkami z tej samej Grupy Kapitałowej. Daje to możliwość kompleksowego świadczenia usług w zakresie ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości. Naszym umiejętnościom zaufało już wiele kluczowych na polskim rynku podmiotów gospodarczych na rzecz których świadczymy usługi.

Zapraszamy Państwa do dołączenia do grona Naszych Kontrahentów.

 

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu

P.U. SED-HUT  S.A.
Paweł Ramus